Dnes predstavujeme: penový matrac BEAST HYDROLATEX

Nezničiteľný matrac k kolekcie BEAST: Beast Hydrolatex.

Najnovší prírastok do rokmi overenej kolekcie Beast je matrac Beast Hydrolatex. Napriek tomu, že je v našej ponuke novinkou patrí medzi obľúbené a najpredávanejšie matrace. To svedčí o jeho skvelých vlastnostiach a maximálnom komforte.

KÚPIŤ MATRAC BEAST HYDROLATEX!

KOLEKCIA BEAST: 

Matrace z tejto kolekcie vznikajú aktívnou spoluprácou so súčasnými športovcami, čo ich robí jedinečnými. Na vývoji tejto kolekcie sa podieľali napríklad legendy boxu ako Ivan Buchidger a Gábor Borároš. Práve preto sú matrace z tejto unikátnej kolckie určené najmä pre aktívnych ľudí, pričom nemusíte byť vyslovene športovcami. Ak sa radíte medzi aktívnych ľudí, vaše dni sú náročné a každé ráno vám prinesie fúru nových výzeiv, toto je kolekcia pre vás. Šport či pracovný výkon dokážu vyčerpať nielen naše telo ale aj myseľ, preto je kvalitný spánok tak dôležitý. Matrace z kolekcie beast dokážu zmierniť svalové napätie, regenerácia organizmu je rýchla a efektívna dokonca pomáhajú znížiť úroveň stresu. Dokážu tak vytovriť rovnováhu a potrebnú koncentráciu na dosiahnutie všetkých úspechov a výhier. 

Detail penového matraca Beast Hydrolatex so zameraním na zloženia jadra a matracového poťahu. Jadro zo stabilnej peny hydrolatex a komfortných doplnkových pien Greengel a Antracit. Poťah biorytmic pre rovnováhu organizmu, ktorý je možné prať do 60 °C

Čím je tento matrac taký výnimočný? Nosnosť až 180 kg a príjemná tuhosť sú jeho najzásadnejšie vlastnosti. Podobne ako jeho mladší kolega – matrac Beast Lavender – má v povrchovej vrstve veľmi príjemnú a sviežu penu GREENGEL, ktorá zabezpečuje odvetrávanie vlhkosti a termoreguláciu. Vďaka priedušnej povrchovej vrstve je v matraci suché, hygienické prostredie.

Matrac je určený pre aktívnych ľudí a podporuje rýchlu a efektívnu regeneráciu tela, ktorú po náročnom dni potrebujeme.  Matrac odporúčame pre športovcov, či už sa športu venujete profesionálne alebo len rekreačne. Okrem stabilnej opory pre namáhané telo.Unikátny poťah BIORYTMIC s minerálmi dokonale zregeneruje telo po namáhavom (nielen) športovom výkone. Minerálova terapia dokáže účinne odbrúrať stres a tež podporuje regeneráciu svalov a vnútro-telovú komunikáciu. Organizmus je tak v rovnováhe a vy sa cítite jednoducho úžasne! 

Stabilné jadro s dlhou životnosťou. Tajomstvo matraca sa ukrýva práve v jeho jadre- Hydrolatex je materiál, ktorý používa najmä to pocitovo tuhších matracov. V súčasnosti má táto pena jednu z najdlhších tvarových stálostí spomedzi všetkých používaných materiálov. 10 ročná záruka je jednoznačným dôkazom. 

 

K matracu odporúčame aj anatomický vankúš Energy control a rošt Beast Siberia s nosnosťou až do 160 kg. Oba tieto doplnky sú súčasťou kolekcie.

Pre lepšiu ochranu matraca a jednoduchšiu údržbu odporúčame aj matracový chránič! 

KÚPIŤ MATRAC BEAST HYDROLATEX!

Vyskúšať matrac na kamennej predajni! 

 


 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk