Dnes predstavujeme: penový matrac OXYGEN LIGHT

Predstavujeme vám skvelý matrac Oxygen Light: komfortný, vzdušný, ekologický a  za skvelú cenu! 

 

Inovatívna pena Oxygen s výbornou priedušnosťou je novinkou medzi penami, v ktorej sa snúbi niekoľko jedinečných vlastností. Vďaka špeciálnej metóde vypeňovania má tento materiál otvorenú – vzdušnejšiu štruktúru buniek, ktorá zabezpečuje excelentné prúdenie vzduchu v povrchovej, najviac namáhanej vrstve matraca. Veľkú časť toho čo matrac pri používaní „vdýchne“ vzápätí „vydýchne“.

Nedochádza tak k hromadeniu vlhkosti a škodlivín v jadre matraca. Dosiahnutie suchej klímy je zárukou správnej hygieny v matraci a vynikajúcej termoregulácie. Výsledkom je zníženie potivosti a udržanie trvalého telesného komfortu užívateľa.

Znížené klimatické namáhanie peny napomáha k zachovaniu jej pôvodných vlastností a predlžuje tak životnosť matraca. Okrem toho je pena oxygen elastická a komfortná Nevzniká tak nežiadúci bodový tlak na telo užívateľa, čo podporuje správne prúdenia krvi v cievach. Dokonalým prekrvením organizmus lepšie a rýchlejšie regeneruje počas spánku.

 

Ďalšiu vrstvu matraca tvorí inovatívna pena Eco Visco, ktorá v sebe spája vlastnosti visco-elastickej pamäťovej peny a našu lásku z životnému prostrediu. Najnovšie inovácie umožňujú využiť pamäťovú penu na sto percent, takže minimalizujeme odpad a negatívny dopad výroby matracov na životné prostredie.

K zdravotne nezávadnému ekologickému lepidlu Simalfa a príeodným penám biogreen a viscogreen sme pridali ďalší ekologický materiál. Pretože nám záleží na zdravom spánku aj na zdraví našej planéty. 

Spodná platňa sendvičového matraca Oxygen ligt je tvorená z PUR 28 peny. Táto pena patrí medzi najpoužívanejšie materiály pri výrobe matracov, čo svedčí o jej skvelých vlastnostiach naprieč rôznymi druhmi matracov. Táto pena dobre kopíruje telo a dokáže sa prispôsobiť vašej postave, a teda aj potrebám vášho tela pre optimálnu regeneráciu počas spánku. 

Nezabúdajme na hodvábe jemný poťah Silk Touch, ktorý je ľahký a priedušný, takže podporuje skvelé priedušné vlastnosti povrchovej peny Oxygen. Matrac v poťahu Silk Touch dýcha a štruktúra vlákien látky je zabezpečená proti rastu plesní, mykóz, baktérií a množeniu roztočov. Penové matrace s poťahom SilkTouch si vás získajú svojou kvalitou a hebkosťou. Tento jedinečný matracový poťah je samozrejme možné prať a žmýkať pri teplotách až do 60 °C.

Všetko to drží pokope naše ekologické lepidlo Simalfa na vodnej báze, ktoré je vhodné aj pre batoľatá. 

 

OBJEDNAŤ MATRAC OXYGEN LIGHT!

Vyskúšať matrac na kamennej predajni! 

 

Aby ste umocnili komfort z dobrého spánku,uistite sa, že váš matrac máte uložený na správnom rošte. 

Pre lepšiu ochranu matraca a jednoduchšiu údržbu odporúčame aj matracový chránič! 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk