Anatomický vankúš London

Vankúš z pamäťovej peny London je vhodný pre mužov alebo ľudí s väčšou stavbou tela, keďže je vyšší dokonale vyplní priestor medzi ramenom a krkom.
Priečna perforácia vankúšov zabezpečuje vysokú vzdušnosť vankúšov.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
55,60 €
46,33 € bez DPH
Zákazníci si zakúpili aj:
+51,20 €
Merná jednotka: ks (ks)

Materasso anatomický vankúš London:

Anatomický vankúš London vypĺňa medzeru medzi ramenom a krkom, a tak prispieva k správnej polohe hlavy a zároveň podpiera krčnú chrbticu. Pamäťová pena LAZY-FOAM reaguje na tlak a teplo a dokáže sa pripsôsobiť vašej polohe.

Vďaka priečnej perforácii je vankúš vzdučný a hygienický. 

Tieto vankúše sú vyrobené z lenivej peny, ktorá reaguje na teplo a tlak, čo umožňuje maximálnu oporu pre krčnú chrbticu a zabezpečuje dokonalé odľahčenie a uvoľnenie.

Okrem toho podporujú regeneráciu krčného svalstva a stavcov bez pocitu napätia. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku prispievajú k lepšiemu dýchaniu a v mnohých prípadoch aj k eliminácii nepríjemného chrápania. Každý anatomický vankúš je vybavený odzipsovateľným poťahom, čo uľahčuje jeho údržbu a zvyšuje hygienu. Vyberte si spoľahlivý spoločník pre zdravý a kvalitný spánok.

Snímateľný poťah velúr:

Poťah z látky VELUR: Odzipsovateľný poťah z hladkej látky Velúr je jednoduchý na údržbu a zvyšuje hygienu. Obsahuje 40 % bavlny, čo zabezpečuje efektívne odvádzanie vlhkosti.

  • Rozmery: 72 x 42 x 12 cm

  • Záruka: 2 roky

Po zmene vankúša za vhodný anatomický vankúš môžete v prvých dňoch pociťovať napätie. Je to tým, že vaše krčné svaly si zvykajú na novú - správnu - polohu. Po niekoľkých nociach však bolesti krčnej chrbtice ustúpia. Užite si zdravý a kvalitný spánok s anatomickým vankúšom London.

 

Poťah velur
Prateľnosť poťahu 60 °C

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Anatomický vankúš London Polargel

80,70 €

10 až 15 prac. dní

Vankúš London polargel je vyrobený z viscoelastickej lenivej peny s tvarovou pamäťou a peny polargel , ktorá zaručuje dobrú termoreguláciu. Pena polargel je hebká a príjemne…

Anatomický vankúš London Herbal

80,70 €

10 až 15 prac. dní

Celkovo mäkší model vhodný najmä pre ženy a ľudí s drobnejšou postavou. Mäkký vankúš s tvarovou stálosťou. Obsahuje výťažky Slezu lesného , ktorý napomáha k uvoľnenému…

Vrchný matrac Topper Basic 25

od 72,00 €

10 až 15 prac. dní

Vrchný matrac Topper Basic pre zvýšenie komfortu vášho spánku.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk