Rošt masív partner BUK

Produkt overený zákazníkmi

Výklopný rošt z masívnych bukových latiek. Rošt je možné polohovať v oblasti hlavy. Masívny rošt z bukového dreva s rámom z vrstveného (pre väčšiu pevnosť) bukového dreva. Kvalitné vyhotovenie a prvotriedne materiály zabezpečujú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť tohto výrobku.

Predaj skončil

Detail Masívneho roštu Partner Buk:

  • zloženie nosný rám: bukovo-brezový   

  • zloženie lamely: bukové

  • výška rámu: 6,5 cm

  • počet lamiel: 16 ks

  • nosnosť: 150 Kg

  • popis: nožný výklop, polohovanie hlavy

  • záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu

  • rošt má certifikát FSC

  • Slovneský výrobok

Masívny rošt Materasso Martner Buk: Manuálne polohovateľný výklopný rošt z masívnych bukových latiek v oblasti hlavy. V oblasti nôh sa rošt otvára na plynové piesty. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi jednoduchého upratovania pod posteľou. Prístup do úložného priestoru pri nohách.

Rošt len na postele so strednicou/podopretou strednou priečkou.

OCHRANA PRED HMYZOM: Bed-Bugs Protected 

Firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni.

HYGIENA: Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti.

LEPŠÍ SPÁNOK: Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

Certifikáty:

FSC Certifikát je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikované spoločnosti tak môžu preukázať, že ich výrobky pochádzajú zo šetrne obhospodarovaných lesov a legálnej ťažby. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 Certifikát FSC 100 % čo dokladuje, že všetko drevo použité v jej výrobe a výrobky z neho vyrobené sú vyrábané v súlade s certifikáciou FSC.

ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

Presné rozmery roštu:

Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele!!! Príklad: pre rozmer postele 200 x 90 cm sa objednaný rošt 200 x 90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196 x 89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!! Masívny rošt s presným rozmerom je atypický výrobok a vzťahuje sa naň príplatok, ktorý je vypočítaný podľa požadovaných rozmerov. 

Potrebujete pomôcť s výberom? Neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku linku alebo navštívte naše predajne.
 

Rozmery 80 x 200 cm
Rozmery 90 x 200 cm
Rozmery 100 x 200 cm
Materiál bukové lamely
Výklop nožný výklop
Typ roštu masívne rošty

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Produkt overený zákazníkmi

Rošt masív partner LUX

+ ZADARMO Darček Handmade Ovečka pri objednávke nad 150,00 €

od 226,90 €

5 prac. dní

Výklopný rošt z masívnych bukových latiek. Rošt je možné polohovať v oblasti hlavy. Masívny rošt z bukového dreva s rámom z vrstveného (pre väčšiu pevnosť) bukového dreva a 4…

Lamelový rošt Double NV

+ ZADARMO Darček Handmade Ovečka pri objednávke nad 150,00 €

od 126,60 €

5 prac. dní

Lamelový rošt s prístupom do úložného priestoru od nôh. Manuálne polohovateľný lamelový rošt NV je predurčený do postelí s úložným priestorom. Kvalitné vyhotovenie a…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk