Vrchný matrac Airspring

Materasso Slovakia, s.r.o. | NOVINKY | Kód: 200 x 90

Vrchný matrac Materasso Airspring s dômyselným systémom odvetrávania.

Najdete nás i na MALL.SK

Detail vrchného matraca AIRSPRING:

  • Jadro matraca: Pena Elliocell vysokej hustoty a tuhosti s prerezávaním na odvetranie matraca, vrchná pena Nightlfy,
  • Nosnosť matraca: do 140 kg 
  • Tuhosť matraca: stredne tuhý až tuhý vrchný matrac
  • Fyziosystém: bez zónovanie
  • Výška matraca: 8 cm
  • Poťah: SilkTouch, spodná strana protišmyková textília ANTISLIP
  • Doporučenie: Všestranné využitie.
  • Záruka: 2 roky

Eliocell pena: zloženie tejto peny zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a tuhosť. Kopírovacie vlastnosti sa po krátkom čase používania dokonca ešte zlepšia. Tuhosť po dlhodobom používaní môže však byť výrazne nižšia. Vyššou objemovou hustotou pien je dosiahnutý menší rozdiel v tuhosti aj po rokoch oproti penám s nízkou objemovou hustotou. Pena je profilovaná špeciálnym prerezávaním jadra, vďaka ktorému je zabezpečená dokonalá cirkulácia vzduchu. Vzduch v matraci sa vymieňa aj pri najmenšom pohybe počas spánku, a tým je dosiahnutá suchá klíma a dokonalá hygiena vrchného matraca Airspring.

Pena Nightfly: Vďaka tejto pene je vrchný matrac Materasso Airspring nielen vzdušný a hygienicky čistý ale aj mimoriadne pohodlný. Nightfly je pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vypeňovacou metódou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám. Pri použití v matraca sa stane jeho povrch príjemný, so zabezpečením optimálnej opory chrbtice. Prepracovanejší proces výroby peny NIGHTFLY je dáva výnimočný komfort.

Poťah SilkTouch: Mimoriadne hebký a príjemný na dotyk. Spodná strana poťahu je protišmyková látka ANTISLIP, vďaka ktorej Váš vrchný matrac bude držať na mieste a nezošmykne sa z hlavného matraca, nech už má akýkoľvek poťah. Po bokoch tohto poťahu je špeciálny 3D textília, ktorá napomáha odvetrávaniu jadra a umocňuje pôsobenie odvetrávacích prierezov.material

Matracový poťah SILK TOUCH je výsledkom najnovších výskumov a technologických riešení v oblasti výroby textílií. Vďaka využitiu nanotechnológie pri výrobe vlákien, tento materiál získava nielen elegantný lesk, ale je tiež hodvábne jemný. Látka je nadýchaná, veľmi ľahká a predovšetkým veľmi trvanlivá. Jej štruktúra je zárukou tej najlepšej absorpcie vlhkosti a jej rýchleho odstraňovania, preto na poťahu prevláda suchá mikroklíma vhodná pre naše telo. Vo výsledku sa povrch matraca nezahrieva, čo vedie k zdokonaleniu kvality spánku. Je to rozhodne jedna z najkvalitnejších matracových látok, dostupných na trhu. Dokonale spolupracuje najmä s prvotriednymi termoelastickými matracmi, a to hlavne preto, že celý proces vetrania a výmeny tepla v matraci je podporovaný aj špeciálnym ventilačným pásom z 3D textílie. Nanotechnológia v tom prípade zaisťuje 100% bezpečnosť aj pre alergikov, pretože štruktúra vlákien látky je zabezpečená proti rastu plesní, mykóz, baktérií a množeniu roztočov. Tento jedinečný matracový poťah je samozrejme možné prať a žmýkať pri teplotách až do 60°C.

 

Ekologické a zdravotne nezávadné lepenie: 

Zdravý spánok je pre nás priorita. Preto pri výrobe matracov Materasso dôkladne zvažujeme každý detail s dopadom na naše zdravie. Firma Materasso pracuje s revolučným, patentom chráneným, prírodným švajčiarskym lepidlom SIMALFA. Toto lepidlo je úplne ekologické a spĺňa aj tie najprísnejšie normy zdravotnej nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované nemeckým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrdzujúci, že tento produkt neobsahuje žiadne škodlivé substancie. Penové matrace lepené týmto lepidlo sú dokonca vhodné aj pre batoľatá. Je to jeden z ďalších dôkazov, že ekológia výroby, kvalita a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je pre nás absolútnou prioritou.

Pre lepšiu ochranu matraca a jednoduchšiu údržbu odporúčame aj matracový chránič! 

Potrebujete pomôcť s výberom? Obráťte sa na našu zákaznícku linku alebo si stiahnite náš E-book!

Viac o použitých a dostupných materiáloch sa dočítate tu: Materiály

 

Poťah Silk Touch
Prateľnosť poťahu 60 °C
Nosnosť 140 kg
Výška matraca 8 cm
Fyziosystém nie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
200 x 80 200 x 80 cm 10 až 15 prac. dní 181,60 € s DPH
200 x 90 200 x 90 cm 10 až 15 prac. dní 181,60 € s DPH
200 x 100 200 x 100 cm 10 až 15 prac. dní 212,20 € s DPH
200 x 120 200 x 120 cm 10 až 15 prac. dní 255,00 € s DPH
200 x 140 200 x 140 cm 10 až 15 prac. dní 297,90 € s DPH
200 x 160 200 x 160 cm 10 až 15 prac. dní 340,70 € s DPH
200 x 180 200 x 180 cm 10 až 15 prac. dní 383,60 € s DPH
200 x 200 200 x 200 cm 10 až 15 prac. dní 426,40 € s DPH

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk