Aktuality


Prečo sa deti boja tmy a ako tento strach poraziť?

Tento článok sa zaoberá témou blízkou všetkým rodičom: prečo sa deti boja tmy ? A ako môžu rodičia pomôcť svojim deťom prekonať tento bežný strach? Stručne si priblížime psychologické a evolučné príčiny tohto javu a predstavíme efektívne stratégie, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Celkovým cieľom článku je poskytnúť rodičom nápady a riešenia, ktoré pomôžu ich deťom cítiť sa v noci bezpečne a pohodlne.

Čitať viac…

Otvárame novú predajňu v Spišskej Novej Vsi!

MatraCentrum prichádza do Spišskej Novej Vsi. Otvárame úplne novú predajňu v S1 Centre na adrese Medza 1847/17. Otvárame už v stredu 10.04.2024! Môžete sa tešiť na skvelé otváracie akcie a parádny výber postelí, roštov a matracov. Naše predajne ponúkajú všetko pre dokonalý spánok a spálňu snov. Neváhajte a príďte na slávnostné otvorenie!

Čitať viac…

5 overených tipov ako sa zbaviť bolesti krčnej chrbtice!

Zlé držanie tela, sedavý spôsob života a stres môžu viesť k bolestiam, ktoré ovplyvňujú nielen naše pohodlie, ale aj celkovú kvalitu života. Neraz to vyústi až k návšteve neurológa či fyzioterapeuta. V tomto článku preskúmame príčiny bolesti krčnej chrbtice, poskytneme praktické tipy na prevenciu a liečbu a ukážeme, ako si môžete vytvoriť zdravší životný štýl s cieľom dosiahnuť dlhodobú úľavu od bolesti a zlepšenie pohody.

Čitať viac…

Syndróm náhleho úmrtia dojčiat (SIDS)

SIDS je komplexný problém a zatiaľ neexistuje žiadna istá prevencia. Rodičia by mali byť informovaní o rizikových faktoroch a dodržiavať odporúčania pre bezpečný spánok. V tomto článku si povieme, aké skupiny sú ohrozené, ako SIDS predchádzať ale aj ako podať prvú pomoc.

Čitať viac…

Odkrývame tajomstvo dokonalého spánku: Matrac Black Spring NEW

Spánok je neoddeliteľnou súčasťou zdravého života a kvalitný spánok je často spojený s kvalitným matracom a roštom. Jedným z najnovších prírastkov na trhu je taštičkový matrac Black Spring NEW, ktorý sľubuje luxusný spánok a optimálnu podporu. V tomto článku preskúmame jadro matraca, použité peny a ostatné špecifikácie, aby sme vám poskytli podrobný pohľad na jeho vlastnosti.

Čitať viac…

Ako vybrať správny rošt do postele?

Ako vybrať ten najvhodnejší rošt? Praktický sprievodca výberom roštov v prehľadom článku.

Čitať viac…

Získajte istotu výberu: Zmeriame, ktorý matrac je ten pravý!

Výnimočné meranie vhodnosti matracov dekou X-SENSOR prichádza opäť do našich matracentier! Ak hľadáte dokonalý matrac, nevynechajte túto príležitosť!

Čitať viac…

5 tipov na vianočné darčeky

🎄✨ Tento rok nech sú vaše Vianoce plné lásky a zdravia! 🎁❤️ Hľadáte ten dokonalý darček, ktorý prinesie radosť a príjemný spánok? Darujte zdravý spánok s matracovými chráničmi od Materrasso! 🛌

Čitať viac…

Jesenná únava a sezónna depresia? Ako s ňou bojovať?

SAD je sezónna afektívna porucha, je duševná porucha, ktorá sa objavuje v určitých obdobiach roka, najčastejšie na jeseň a v zime. Ide o stav, kedy ľudia zažívajú zhoršenie svojho duševného zdravia v dôsledku krátkeho dňa, nedostatku slnečného svitu a zmien v dennom režime.

Čitať viac…

Radíme Vám: Ako vybrať vhodný paplón podľa ročného obdobia a ako na údržbu paplónov

Tento článok sa zameriava na výber správnej periny podľa ročného obdobia, aby ste mohli v každom období roka dosiahnuť optimálny komfort a kvalitný spánok. Poskytuje informácie o rôznych typoch perín vhodných pre letné, zimné, a prechodné obdobia, ako aj pre celoročné použitie. Ďalej sa zaoberá aj starostlivosťou o periny a vankúše, čím prispieva k ich dlhšej životnosti a udržaniu čistoty. Tento článok je užitočný pre všetkých, ktorí hľadajú praktické rady pri výbere a údržbe perín v závislosti od aktuálnej sezóny.

Čitať viac…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk