5 tipov na vianočné darčeky

Blížia sa Vianoce a s nimi aj dilema vybrať ten správny darček pre svojich blízkych. Ak chcete, aby bol váš darček nielen krásny, ale aj prospešný, tu je 5 skvelých tipov od spoločnosti matraCentrum, ktorá sa špecializuje na predaj matracov a tovaru súvisiaceho so spánkom.

1 . Anatomický Vankúš:

Darujte pohodlie a podporu krku a chrbtice. Anatomický vankúš je navrhnutý tak, aby zabezpečil správne postavenie tela počas spánku, čo prispieva k zdravému spánku a oddychu. V ponuke máme limitovanú edíciu vankúšov s poťahom silk touch - vyberte si tvarovaný alebo rovný. 

Do pozornosti dávame najmä anatomické vankúše  vyrobené z peny HERBAL-FOAM: Vankúš Paris Herbal a London Herbal. Modely vhodné najmä pre ženy alebo pre ľudí s drobnejšou postavou. Nová pena sa vyznačuje mäkkosťou, ľahkosťou a tvarovou stálosťou. Obsahuje výťažky Slezu lesného, ktorý napomáha k uvoľnenému dýchaniu a posilňuje relaxačné účinky spánku.

Pre pánov sú ideálne Vankúše Paris viscogreen a London Viscogreen. Vhodné pre mužov alebo ľudí s väčšou stavbou tela. Vyrobené z novo vyvinutej pamäťovej peny z prírodných materiálov. Prírodné zložky sú získavané z ricínového oleja, do ktorého je primiešané ALOE-VERA. Tento jedinečný materiál výborne kopíruje a podopiera chrbticu v oblasti krčných stavcov. Pocitovo je o stupeň tvrdší ako klasické modely London či Paris.

Výnimočný model je aj Vankúš London polargel je vyrobený z viscoelastickej lenivej peny s tvarovou pamäťou a peny polargel, ktorá zaručuje dobrú termoreguláciu. Pena polargel je hebká a príjemne chladivá. Je vhodný pre ľudí, ktorí sa počas spánku potia.

Ak hľadáte vankúš menších rozmerov odporúčame tvarovaný vankúš Madrid či cestovný vankúš Popular. Pre deti máme v ponuke anatomický vankúš Baby.

2. Hrejivý Paplón:

Vytvorte útulný a teplý zážitok pre svojich blízkych. Hrejivý paplón je ideálny pre chladné zimné noci, umocňujúc teplý a pohodlný spánok.

Štandardný rozmer periny pre jedného je najčastejšie 140 x 200 cm. Ak je pre vás táto dĺžka príliš krátka, môžete zvoliť predĺženú prikrývku 140 x 220 cm

Nie všetky prikrývky a periny sú vhodné do všetkých štyroch ročných období. V ponuke sú ako ľahké prikrývky na leto, tak aj teplé zimné periny. Zvoliť si môžete aj univerzálne prikrývky vhodné na celoročné použitie 

Pre alergikov máme v ponuke paplóny a vankúše Allergena, prípadne môžete siahnuť po žiadanom sete vankúš + paplón = set klasik. 

 

3. Záťažová Prikrývka: 

Pomôžte zmierniť stres a zlepšiť kvalitu spánku s záťažovou prikrývkou. Je to skvelý spôsob, ako podporiť relaxáciu a prispieť k celkovému pohodliu počas spánku. Záťažová prikrývka má terapeutické účinky, je užitočná aj pre ľudí s diagnózou autizmu, pri strese, nespavosti, úzkosti, záchvatoch paniky, syndróme nepokojných nôh, hyperaktivite či poruchách pozornosti. Nidū bola vyvinutá v spolupráci s odborným tímom špeciálnych pedagógov a fyzioterapeutov. V ponuke máme prikrývky pre deti ale aj pre dospelcýh.

4. Matracový Chránič:

Ochráňte investíciu do kvalitného matraca s matracovým chráničom. Tento darček zabezpečí, aby váš matrac zostal čistý, udržiaval optimálnu hygienu a mohol vám slúžiť dlhé roky.

V ponuke máme nepremokavý chránič Clinic alebo bavlnený Domestic. Nezabúdajme na Carbon s uhlíkovým vláknom, ktoré vytvára bariéru proti elektromagnetickému znečisteniu a elektrostatickému výboju, ktoré prenikajú do vnútorných priestorov našich domácností.

 

5. Vrchný Matrac:

Pridajte ďalšiu vrstvu luxusu a pohodlia s vrchným matracom. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako vylepšiť komfort existujúceho matraca a zabezpečiť si kvalitnejší spánok. V ponuke máme mäkké aj tvrdé vrchné matrace a dokonca aj praktický vrchný matrac Memory, ktorý ľahko zrolujete a vezmete si ho so sebou kamkoľvek. My sme s ním precestovali celé Slovnesko! 

 

Tieto vianočné darčeky nie sú len krásne a praktické, ale aj prospešné pre zdravý spánok vašich blízkych. Rozlúčte sa s bežnými darčekmi a prineste do života svojich blízkych darček, ktorý bude mať trvalý vplyv na ich pohodu a zdravie.

 

 

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk