Aktuality


Prečo do novoročných predsavzatí zahrnúť kvalitnejší spánok?

Opäť tu máme Nový rok a mnohí z nás si znovu zaumienili spísať si zoznam novoročných predsavzatí. Nájsť si viac času na seba, schudnúť, zdravšie sa stravovať... ale čo spánok? Kvalita spánku je v súčasnej modernej a uponáhľanej dobe často opomínaná. Máme predsa toľko povinností a záľub a deň je prikrátky. Priznajte sa koľko krát ste tú podstatnú a aj dosť obľúbenú činnosť odbili so slovami: Spánok počká či dospím to neskôr? Naše telo žiaľ takto nefunguje a nedostatok kvalitného spánku môže mať vážne následky. Práve preto by na zozname novoročných predsavzatí nemala chýbať položka LEPŠIE SPAŤ!

Čitať viac…

Dnes predstavujeme: Penový matrac Lavender Therapy

Výnimočný penový matrac z kolekcie White, ktorý svojimi vlastnosťami patrí do kategórie Relax & Beauty.

Čitať viac…

Zdravý spánok seniorov

Seniorov trápi nespavosť, časté budenie a ráno vstávajú veľmi zavčasu. V dôsledku toho spia značne krátko. Prečo a ako zlepšiť kvalitu spánku v zrelom veku?

Čitať viac…

Nakupovanie aj na splátky

Kvalitné matrace sú investíciou do nášho zdravie. Rozložte si nákup na viacero splátok s Ouatro. Nákup na splátky je ozaj jednoduchý!

Čitať viac…

Staroslivosť o matracový poťah alebo chránič.

Ako často je potrebné prať matracové poťahy? Aký prací program je vhodný. A na čo sa zamerať pri kúpe nového poťahu?

Čitať viac…

Ako si dopriať svieži spánok počas horúcich letných nocí?

Leto je obdobie, ktoré väčšina z nás obľubuje. Dovolenky a slnečné počasie, no kto by sa na to netešil. Avšak zaspávanie počas horúcich letných nocí môže byť problematické. Stačí málo aby ste si doprali svieži spánok. Prečítajte si ako na to!

Čitať viac…

Pozitívne účinky harmančeka (Rumančeka kamilkového)

Chutný a liečivý čaj z Rumančeka kamilkového pozná azda každý. Prináša úľavu pri mnohých zdravotných problémoch od trávenia, kŕčov, zápalov a v neposlednom rade nám pomáha pokojne zaspať.

Čitať viac…

Matracový poťah Thermobalance - dokonalá termoregulácia pre pokojný spánok

Matracový poťah, ktorý sa dokonale prispôsobí teplote Vášho tela a dokonca aj Vášho partnera. Na jednej polovici dokáže chladiť, na druhej príjemne hriať.

Čitať viac…

Načo treba pamätať pri výbere matraca z pamäťovej peny?

Matrace z pamäťovej peny, ktorú tiež často označujeme ako lenivá pena, sa dokonale prispôsobia vášmu telu. Zaistia zdravý a ničím nerušený spánok, maximálny komfort a prináša úľavu kĺbom.

Čitať viac…

Hory vankúšov? Stačí predsa len jeden! / Ako vybrať správny vankúš?

Vankúš zabezpečuje oporu krčnej chrbtice a je neodmysliteľnou ingredienciou v recepte na dobrý spánok. Ak máte dokonalý matrac ale nesprávny vankúš, môžete sa zobúdzať s bolesťami hlavy a krčnej chrbtice.

Čitať viac…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk