Aktuality


5 tipov na vianočné darčeky

🎄✨ Tento rok nech sú vaše Vianoce plné lásky a zdravia! 🎁❤️ Hľadáte ten dokonalý darček, ktorý prinesie radosť a príjemný spánok? Darujte zdravý spánok s matracovými chráničmi od Materrasso! 🛌

Čitať viac…

Jesenná únava a sezónna depresia? Ako s ňou bojovať?

SAD je sezónna afektívna porucha, je duševná porucha, ktorá sa objavuje v určitých obdobiach roka, najčastejšie na jeseň a v zime. Ide o stav, kedy ľudia zažívajú zhoršenie svojho duševného zdravia v dôsledku krátkeho dňa, nedostatku slnečného svitu a zmien v dennom režime.

Čitať viac…

Radíme Vám: Ako vybrať vhodný paplón podľa ročného obdobia a ako na údržbu paplónov

Tento článok sa zameriava na výber správnej periny podľa ročného obdobia, aby ste mohli v každom období roka dosiahnuť optimálny komfort a kvalitný spánok. Poskytuje informácie o rôznych typoch perín vhodných pre letné, zimné, a prechodné obdobia, ako aj pre celoročné použitie. Ďalej sa zaoberá aj starostlivosťou o periny a vankúše, čím prispieva k ich dlhšej životnosti a udržaniu čistoty. Tento článok je užitočný pre všetkých, ktorí hľadajú praktické rady pri výbere a údržbe perín v závislosti od aktuálnej sezóny.

Čitať viac…

Dnes predstavujeme: penový matrac BEAST LAVENDER

V našom článku zistíte, prečo je matrac BEAST LAVENDER taký výnimočný a aké výhody ponúka aktívnym jedincom a športovcom. Vysoká nosnosť, príjemná tuhosť a stálosť ale aj ďalšie vlastnosti, článok vám pomôže rozhodnúť sa, či je tento matrac tou správnou voľbou pre vaše potreby. Odkryte s nami tajomstvo výnimočného spánku s matracom BEAST LAVENDER z kolekcie BEAST.

Čitať viac…

Zdravý spánok seniorov - vyvýšené lôžko je správna voľba!

Seniorov sprevádzajú časté zdravotné komplikácie a bolesti chrbta či svalov a kĺbov. Tieto im sťažujú pohyb a každodenné činnosti ale výrazne vyplňujú aj kvalitu spánku. Pretože spánok vplýva nie len na našu fyzickú ale aj psychickú pohodu, je dôležité zvoliť vhodnú posteľ a matrac aby ste zaspávali ako v bavlnke.

Čitať viac…

5 tipov ako udržať spálňu upratanú.

Udržiavanie poriadku v spálni môže mať pozitívny vplyv nielen na spánok ale aj duševný stav. Spálňa by mala byť miestom oddychu a relaxácie, a preto je dôležité udržiavať ju čistú a usporiadanú. Tu je päť tipov, ako udržať poriadok v spálni a vytvoriť si príjemné prostredie na regeneráciu.

Čitať viac…

Potulky s Materassom – Od Tatier k Dunaju –2. časť.

Precestovali sme Slovensko krížom krážom s matracom Memory od Materasso slovakia. Pozrite sa ako náš výlet dopadol.

Čitať viac…

Potulky s Materassom: Od Tatier k Dunaju – 1. časť.

Zbalili sme si matrac a vybrali sme sa na výlet. Poďte s nami. Na potulkách s Materassom sme s užili kopec zábavy a pripravili sme si pre vás niečo mimoriadne. Slovensko sme precestovali krížom-krážom. Poďte v našich stopách a spoznajte krásu Slovenska a vydajte sa s nami za dobrodružstvom s praktickým prenosným matracom Memory.

Čitať viac…

MIMORIADNA ZĽAVA NA POSTELE 5 %

Kúpte si u nás posteľ s matracom a príslušenstvom a získajte zľavu 5 %!

Čitať viac…

Medzinárodný deň zdravého spánku.

Neprespite medzinárodný deň zdravého spánku!

Čitať viac…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk