Predstavujeme Vám kolekciu WHITE EXCLUSIVE

Kolekcia White Exlusive ponúka prvotriedne a funkčné modely matracov poskytujúce pohodlie, oddych a relax. V kolekcii sa snúbia najnovšie technologické pokroky a moderné materiály skĺbené do unikátnej kolekcie. Kolekcia pozostáva z luxusných modelov vyrobených na Slovensku, ktoré majú pevné a spoľahlivé jadrá matracov a ponúkajú správnu oporu pre zdravý spánok a nenahraditeľný komfort. Dlhoročné skúsenosti s produkciou nášho spoľahlivého dodávateľa Materasso Slovakia matracov sa odzrkadľujú v kvalitne, odolnosti a predovšetkým v pokojnom spánku. Kolekcia ponúka zdravý spánok a efektívnu regeneráciu organizmu.

Predstavujeme Vám kolekciu WHITE EXCLUSIVE

Evolution: poctivé spojenie novodobých materiálov

Evolution je výsledkom sofistikovaného spojenia kvalitných moderných materiálov a posledných znalostí z technológie výroby, strojníctva a inžinierstva. V tomto výnimočne pohodlnom matraci sa snúbia najmodernejšie a najkvalitnejšie materiály s originálnym dizajnom. Nenahraditeľný výsledný komfort je dosiahnutý schopnosťou jednotlivo balených taštičkových pružín optimálne bodovo kopírovať vaše telo a zároveň poskytovať dostatočnú oporu pre vašu chrbticu. Vrchná vrstva pamäťovej peny pocit pohodlia ešte znásobí. Vďaka používaným technológiám je precíznosť spracovania materiálov viditeľná na každom detaile matraca – od prešívania matracovej látky až po konečné zapracovanie okrajového dekoračného lemu.

Strong & Balance: rovnováha tela počas celého dňa

Strong & Balance je ideálnou voľbou pre mužov. Tento matrac je tuhý a komfortný zároveň. Vznikol vrstvením starostlivo vybraných pien so špecifickými vlastnosťami. Rozdielnou hĺbkou profilácie peny jadra matraca je zaručená počas spánku po celodennej námahe správna opora tela a zónovo odlišná tuhosť matrace. Prepája optimálnu termoreguláciu a fytoterapiu prostredníctvom levanduľového oleja. Matrac impregnovaný týmto olejom disponuje všetkými priaznivými účinkami tejto byliny, ktoré sú tak veľmi prospešné pre zdravie a pokojný spánok. Správna regulácia teploty tela počas noci je veľmi dôležitá a vďaka sofistikovanému zloženiu matraca bude vaša noc pokojná a spánok ničím nerušený. Strong & Balance sa stane strážcom vášho pokojného spánku. Levanduľa je bylina používaná už od pradávna. V minulosti bola symbolom luxusu, bola to rastlina kráľov a faraónov.

Silk Therapy: hodvábna a priedušná starostlivosť.

Matrac Silk Therapy je luxusný matrac, ktorý ponúka prepojenie technologického pokroku a tradičného bylinkárstva do exkluzívneho produktu. Výnimočne pevný matrac poskytuje optimálnu oporu vášmu telu a zároveň ponúka dokonalý komfort a oddych. Matrac Silk Therapy vnesie vašej spálne kúsok prírody. Pokrokové a vzdušné materiály garantujú hlboký a ničím nerušený spánok. Prevzdušnený matrac podporuje správne prekrvenie vášho tela, čím napomáha k správnej termoregulácii a samozrejme kvalitnému odpočinku. Hodvábne jemný poťah s elegantným vzhľadom dokonale dopĺňa materiál matraca, jeho vzdušnosť a komfort. Matrac dýcha, uvoľňuje, lieči. Na tomto matraci budete zaspávať ako na levanduľovom obláčiku a zároveň v súkromí vašej spálne.

Vitality: efektívna regenerácia po náročnom dni.

Matrac Vitality je správnou voľbou pre aktívnych ľudí. Prostredníctvom aromaterapie uvoľní stres aj fyzickú únavu. Moderné a najmä kvalitné materiály zabezpečia pohodlný, ničím nerušený a predovšetkým zdravý spánok. Unikátny model matraca navrhnutý špeciálne pre vitálnych ľudí napomáha rýchlej a efektívnej regenerácii organizmu po náročnom športovom či pracovnom výkone. Uvoľní vaše telo aj myseľ a dopraje vám potrebný odpočinok po dlhom náročnom dni. Ráno sa budete cítiť svieži, oddýchnutý a bez stresu. Matrac Vitality vám pomôže načerpať energiu do nového dňa.

 

Spa: privátny wellness priamo vo vašej spálni

Zažite luxus privátneho wellness priamo v pohodlí vašej spálne. Matrac SPA je pevný a jemný zároveň. Vyváženou kombináciou a prepracovaným vrstvením kvalitných materiálov sme vytvorili matrac, ktorý nielen zabezpečuje dokonalé kopírovanie tela, ale súčasne poskytuje úľavu namáhaným kĺbom a celému pohybovému aparátu. Poťah matraca je pre svoju hebkosť mimoriadne príjemný na dotyk a poskytuje výnimočný a neopakovateľný zážitok zo spánku. Vďaka nanovláknam získal poťah jemnosť hodvábu, zakomponovaním viscoelastickej peny do štruktúry poťahu bola dosiahnutá jeho výnimočná ľahkosť a pružnosť. Matrac SPA vás ukolíše do pokojných, ničím nerušených snov. Každú noc vás bude rozmaznávať tak, ako kapučíno s hodvábnou nadýchanou penou každé ráno.

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk