Dnes predstavujeme: Penový matrac Lavender Therapy

Váženní zákazníci, prišiel čas, kedy uvažujete nad novým matracom? Toto je skutočne neodkladná záležitosť, nakoľko dobrý spánok je pre každého človeka doslova nevyhnutnou súčasťou života.

 

Dnes by sme radi uviedli do pozornosti matrac LAVENDER THERAPY, ktorý patrí k najobľúbenejším matracom, a to práve vďaka jeho výnimočným vlastnostiam. Penový matrac Lavender Therapy Vás prostredníctvom aromaterapie dokáže upokojiť a uvoľniť. Skladá sa z Mind foam pamäťovej peny, ktorá sa postará o redukciu záťaže na hlavné tlakové body tela a poskytovanie správnej opory tela, pričom dokonalo okopíruje tvar chrbtice; jadro matrava tvorí Levanduľová pena s vysokou hustotou, pričom siaha aj do historického poznania bylinkárstva i liečiteľstva; zloženie matraca dopĺňa aj nightfly pena, ktorá je výnimočná svojou vysokou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám.

 

Poťah matraca Silk Touch vyniká svojou nadýchanosťou, jemnosťou, absorpciou vlhkosti, kvalitnou štruktúrou vlákien zabezpečenou proti plesniam, mykózam, množeniu baktérií i roztočom. Poťah je prateľný na 60 °C. Matrac ponúka výšku až 27 cm, nosnosť až do 150 kg, fyziosystém a záruku 5 rokov.

 

Materasso matrac Lavender Therapy vhodný, tak na pevný, ako aj lamelový rošt.

V prípade, že si nebudete istí, aký matrac by bol pre Vás najlepšou voľbou, neváhajte nás navštíviť na predajni MatraCentrum v Liptovskom Mikuláši alebo na ktorejkoľvek inej predajni. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk