Dnes predstavujeme: penový matrac BEAST LAVENDER

IBA TERAZ: zľava 5 % na tento skvelý matrac s kódom BEAST5! Zľava je časovo obmedzená!

Trvá len do zápasu nášho Šampióna Ivana Buchnigera, ktorý sa aktívne podieľal na tvorbe tohto matraca! Ivan sa už čoskoro opäť ukáže v ringu v Oktagone.

Penový matrac Beast Lavender patrí medzi naše najpredávanejšie matrace. Je príjemne tuhý a trvácny už dlhé roky sa na trhu teší priazni nielen našich zákazníkov ale aj profesionálnych športovcov. Matrace patrí do kolekcie Beast, ktorá je vyvíjaná v intenzívnej spolupráci s vrcholovými športovcami aby sme čo najviac uspokojili potreby namáhaného organizmu na rýchlu a efektívnu regeneráciu. Pretože kvalitný spánok je dôležitý každý deň, no pred zápasom či pretekom sú oddýchnutá myseľ a uvoľnené telo kľúčové.

Pozrite si aj najnovší prírastok do rokmi overenej kolekcie Beast je matrac Beast Hydrolatex. Ten Vám predstavíme už čoskoro!

Prečo sa matrac Beast Lavender teší takej obľube?

Tento penový matrac je miláčikom na trhu z viacerých dôvodov ale prevažne za to môže jeho príjemná tuhosť. Jadro matraca je tvorené penou Lavender s vysokou hustotou až 40 kg/m3, ktorá zabezpečuje stabilnú oporu pre chrbticu. Tuhý efekt tejto peny je doplnený o veľmi pohodlnú a sviežu penu Greengel. Táto sa nachádza v povrchovej časti matraca, teda na nej ležíme. Zmierňuje tuhosť stabilného jadra a zároveň sa stará o prúdenie vzduchu, vetranie matraca a termoreguláciu.

Matrac s takýmto jadrom znesie zaťaženie až 180 kg a prinesie úľavu namáhaným svalom. Športujete profesionálne alebo rekreačne? Na tom vôbec nezáleží! Tento matrac vám pomôže načerpať nové sily po fyzickej námahe rýchlo a efektívne.

Regenerácia tela aj mysle!

Pena Lavender, ako už z názvu vyplýva, je obohatená o levanduľový olej, ktorý pomáhala udržať matrac hygienicky čistý bez roztočov a baktérií. Zároveň prostredníctvom aromaterapie uvoľnené myseľ a pomáha odbúrať stres. O pozitívnych účinkoch levandule svedčí jej využitie v ľudovej medicíne už od obdobia starovekého Ríma.

 

 

Okrem stabilnej opory pre namáhané telo ponúka aj jedinečný poťah BIORYTMIC s minerálmi, ktorý účinne regeneruje telo po náročnom športovom či pracovnom výkone.

Minerálova terapia, ktorú tento matrac poskytuje, dokáže znížiť úroveň stresu, podporiť rýchlu regeneráciu svalov a zlepšiť vnútro-telovú komunikáciu. Výsledkom je vyvážený organizmus a pocit pohody. S týmto matracom získa vaše telo to, čo potrebuje, a vy sa budete cítiť jednoducho fantasticky!

K matracu odporúčame aj anatomický vankúš Energy control a rošt Beast Siberia s nosnosťou až do 160 kg. Oba tieto doplnky sú súčasťou kolekcie Beast- 

 

KÚP MATRAC BEAST LAVENDER

Vyskúšať matrac na kamennej predajni! 

Pre lepšiu ochranu matraca a jednoduchšiu údržbu odporúčame aj matracový chránič! 


 

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk