Odkrývame tajomstvo dokonalého spánku: Matrac Black Spring NEW

Objavte revolučné riešenie pre váš spánok s matracom Black Spring NEW! Nejde len o matrac, ale bránu do sveta hlbokého a obnovujúceho spánku!

Matrac sa prispôsobí vašej postave a neprenáša pohyb: prehadzovanie vášho partnera už nepocítiteTajomstvom úspechu tohto matraca je jeho taštičkové jadro, ktoré je zárukou individuálnej podpory pre každú časť tela. Každá pružina je zabalená v samostatnej tašič  ke, ktorá pracuje nezávisle od ostatných. Výsledok? Presná a lokalizovaná opora. Pružiny reagujú jedine na tie časti tela, ktoré na ne tlačia. Zatiaľ čo vy sa otáčate, váš partner vedľa vás bude pokojne spať bez rušenia.   

Máte záujem? Napíšte nám alebo zavolajte, ochotne vám poradíme! 

Nosnosť a tuhosť pre všetkých.

Matrac Black Spring NEW je navrhnutý s ohľadom na rôzne potreby a hmotnosti spáčov. S nosnosťou až do 140 kg je vhodný pre širokú škálu ľudí. Tuhosť T3  znamená, že matrac poskytuje stredne tuhú podporu, ktorá je ideálna pre väčšinu spáčov. Hovorí sa, čím vyšší matrac, tým lepšie pohodlie. A v tomto prípade to je naozaj tak. S výškou 26 cm poskytuje matrac skutočne pohodlný spánok a efektívnu regeneráciu unaveného organizmu. 

Ste zvedaví, ako by sa na ňom spalo? Nvaštívte ktorúkoľvek našu predajňu a vyskúšajte si ho na vlastnej koži!

 

 

Matrac, ktorý lieči (aj nespavosť)!

Pri výrobe matraca Black spring NEW sme zvolili materiály, ktoré sa okrem komfortu a správnej opory pre chrbticu starajú aj o vaše zdravie. 

1. Pena Herbal, obohatená o éterické oleje a silice z harmančeka má upokojujúci účinok a pomáha aj pri reume. Okrem toho je táto bylina známa svojím schopnosťou pôsobiť na nervový systém a pomáhať pri relaxácii a nespavosti. Materiál dobre dýcha, čím udržuje matrac hygienicky čistý.

2. Pena Lavender, jemnou vôňou levandule pridáva matracu relaxačný efekt, čo môže zlepšiť kvalitu spánku a výrazne napomáha odbúrať stres a nervozitu. Esenciálny olej z levandule je známy svojimi účinkami pri liečbe nespavosti. Jeho príjemná vôňa môže zlepšiť kvalitu spánku a podporiť regeneráciu tela počas noci. Levanduľa tiež odpudzuje tiež hmyz a drobné organizmy. Táto ekologická alternatíva k chemickým impregnáciám môže prispieva nielen k vašemu zdraviu, ale aj k zdraviu našej planéty. 

3. Pena Nightfly, navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu podporu chrbtice počas spánku. Táto pena sľubuje odstránenie nepohodlia a napätia.

4. Poťah ALGUA, dobre absorbuje vlhkosť a pomáha regenerovať pokožku. Textília obsahuje mikro kapsuly s extraktom z morských rias Spirulina. Poťah môžete prať pri teplote 60 °C bez obavy z poškodenia kapsúl. 

Navyše Materasso pri výrobe používa švajčiarske lepidlo SIMALFA, ktoré je ekologické, bez zápachu a spĺňa aj tie najprísnejšie normy. Je to jeden z ďalších dôkazov, že ekológia výroby, kvalita a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je pre nás absolútnou prioritou.

Neviete, či je pre vás vhodný? Nezmeškajtie špeciálne meranie vhodnosti matracov vo vašom okolí. Revolučná technológia, ktorá garantuje vhodnosť matraca!

 

Záruka až 5 rokov!

Matrac Black Spring NEW prichádza s pôsobivou 5-ročnou zárukou, čo svedčí o dôvere v jeho kvalitu a dlhú životnosť. A teraz môžete využiť aj exkluzívnu zľavu -12 %. Pripravení na nákup? Využite túto limitovanú ponuku.

 

 

Investuje do zdravého spánku teraz! Využite 12 % zľavu na matrac Black Spring NEW!

Posledné kusy skladom! Ponáhľajte sa a objendávajte teraz! 

 

Pre lepšiu ochranu matraca a jednoduchšiu údržbu odporúčame aj matracový chránič! 

 

Nezabúdajte, že matrac Black Spring New je vhodné položiť na masívny rošt bez polohovania.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk