SVETOVÝ DEŇ ZDRAVÉHO SPÁNKU

21.03.2022 Svetový deň zdravého spánku bol vyhlásený v roku 2001 Medzinárodnou nadáciou pre duševné zdravie a neurológiu (IFMHN). Hlavnou myšlienkou tohto dňa je upozorniť na dôležitosť dobrého a kvalitného spánku pre zdravie človeka.

Poruchy spánku môžu viesť k ochoreniam srdca, migrénam, závislostiam depresiám a mnohým iným ochoreniam a pomocou svetového dňa zdravia sa táto problematika dostáva do povedomia čoraz väčšieho množstva ľudí. 21. marec je dňom prevencie dlhodobých následkov spánkových porúch.

Spánok a psychická pohoda:

Psychické ochorenia sprevádzajú spánkové poruchy. Ale je to aj naopak. Nekvalitný spánok často vedie o ochoreniam mysle. Tento začarovaný kruh vás môže pohltiť skôr než sa nazdáte. Preto ak spíte málo alebo sa po noci plnej prehadzovania sa ráno prebudíte neoddýchnutí, hľadajte príčinu! 

Nehanbite sa vyhľadať pomoc. Je mnoho odborníkov, ktorí vám pomôžu vrátiť do vášho života to o čom tak snívate - plnohodnotný spánok!

Je mnoho spôsobov, ktorými môžete zlepšiť kvalitu svojho spánku. Okrem iného je to kúpa vhodného matraca alebo vankúša. Práve preto máme pre Vás pripravné jarné zľavy na našom E-shope ale i na našich predajniach! 

 

Zostaňte zdraví, spite plnohodnotne!

 

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk