Anatomický Vankúš London Viscogreen

Vhodný pre mužov alebo ľuďí s väčšou stavbou tela, keďže je vyšší dolonale vyplní priestor medzi ramenom a krkom. Pocitovo je o stupeň tvrdší ako klasický model London. Je vyrobený z novo vyvinutej pamäťovej peny z prírodných materiálov.Prírodné zložky sú získavané z ricínového oleja, do ktorého je primiešané ALOE-VERA. Tento jedinečný materiál výborne kopíruje a podopiera chrbticu v oblasti krčných stavcov.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
78,10 €
65,08 € bez DPH
Zákazníci si zakúpili aj:
+51,20 €
Merná jednotka: ks (ks)

Materasso anatomický vankúš London Viscogreen:

Anatomický vankúš London vypĺňa medzeru medzi ramenom a krkom, a tak prispieva k správnej polohe hlavy a zároveň podpiera krčnú chrbticu. Pamäťová pena LAZY-FOAM reaguje na tlak a teplo a dokáže sa pripsôsobiť vašej polohe.

Vďaka priečnej perforácii je vankúš vzdučný a hygienický. 

Tieto vankúše sú vyrobené z lenivej peny, ktorá reaguje na teplo a tlak, čo umožňuje maximálnu oporu pre krčnú chrbticu a zabezpečuje dokonalé odľahčenie a uvoľnenie.

Okrem toho podporujú regeneráciu krčného svalstva a stavcov bez pocitu napätia. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku prispievajú k lepšiemu dýchaniu a v mnohých prípadoch aj k eliminácii nepríjemného chrápania. Každý anatomický vankúš je vybavený odzipsovateľným poťahom, čo uľahčuje jeho údržbu a zvyšuje hygienu. Vyberte si spoľahlivý spoločník pre zdravý a kvalitný spánok.

Pena VISCOGREEN:

  • Typ pamäťovej peny / lenivej peny, vyrobenej z prírodného ricínového oleja. V porovnaní s viscoelastickou-lenivou penou

  • Komfortnejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu.

  • VISCOGREEN svojou jedinečnou tvarovou pamäťou lepšie reaguje na zmeny teploty a tlaku a tým sa rýchlejšie prispôsobuje zmenám polohy tela počas spánku.

  • Má výborné regeneračné a antibakteriálne vlastnosti.  

 

Snímateľný poťah velúr:

Poťah z látky VELUR: Odzipsovateľný poťah z hladkej látky Velúr je jednoduchý na údržbu a zvyšuje hygienu. Obsahuje 40 % bavlny, čo zabezpečuje efektívne odvádzanie vlhkosti.

 

  • Rozmery: 72 x 42 x 12 cm

  • Záruka: 2 roky

Po zmene vankúša za vhodný anatomický vankúš môžete v prvých dňoch pociťovať napätie. Je to tým, že vaše krčné svaly si zvykajú na novú - správnu - polohu. Po niekoľkých nociach však bolesti krčnej chrbtice ustúpia. Užite si zdravý a kvalitný spánok s anatomickým vankúšom London Viscogreen.

    

Poťah velur
Prateľnosť poťahu 60 °C

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Obliečka na anatomický vankúš

od 13,20 €

10 až 15 prac. dní

Obliečka je dostupná iba na anatomické vankúše z našej ponuky. 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk