Anatomický vankúš Termo Wind

Materasso Slovakia, s.r.o. | NOVINKY | Kód: 60 x 43 x 10 - 11 cm

Anatomický vankúš Termo Wind z novej pamäťovej peny, ktorá ponúka komfortný spánok bez potenia. Ak hľadáte vankúš, ktorý dokonale zlúči luxusný komfort s podporou vašej krčnej chrbtice, neváhajte a vyberte si náš anatomický vankúš Materasso.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
90,00 €
75,00 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Materasso anatomický vankúš Termo Wind:

Pohodlný vankúš s anatomickou vlnou na krčnú chrbticu. Vyrobený z novej pamäťovej peny Termo Wind, ktorá ponúka komfortný spánok bez potenia. Ak hľadáte vankúš, ktorý dokonale zlúči luxusný komfort s podporou vašej krčnej chrbtice, neváhajte a vyberte si náš anatomický vankúš Materasso.

Tvarovaný dizajn pomáha udržiavať správnu polohu hlavy počas spánku, zlepšuje dýchanie a prispieva k eliminácii chrápania.

Poťah s liečivými minerálmi BIORYTMIC

Látka s obsahom prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú vnútrotelovú „komunikáciu" a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad pre predchádzanie chorobám a udržanie si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť za pomoci jednoduchého balančného testu. Pôsobením minerálov sa budete cítíť omladení, zníži sa úroveň stresu, váš organizmus bude lepšie relaxovať, regenerovať a budete sa cítiť lepšie. Prebúdzať sa budete s pocitom sviežosti, odpočinutý a vaše telo bude plné sily a energie.

  • Rozmery: 60 x 39 x 10 - 11 cm

  • Záruka: 2 roky

Po zmene vankúša za vhodný anatomický vankúš môžete v prvých dňoch pociťovať napätie. Je to tým, že vaše krčné svaly si zvykajú na novú - správnu - polohu. Po niekoľkých nociach však bolesti krčnej chrbtice ustúpia. Užite si zdravý a kvalitný spánok s anatomickým vankúšom Termo Wind.

Poťah SILK TOUCH
Prateľnosť poťahu 60 °C
AKCIA akciové doplnky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Anatomický vankúš London Polargel

80,70 €

10 až 15 prac. dní

Vankúš London polargel je vyrobený z viscoelastickej lenivej peny s tvarovou pamäťou a peny polargel , ktorá zaručuje dobrú termoreguláciu. Pena polargel je hebká a príjemne…

do 48 hod.

Anatomický vankúš Paris Herbal

75,50 €

Do 48. hod (1 ks)

Vhodný pre ženy, pre ľudí s drobnejšou postavou. Celkovo mäkší model. Obsahuje výťažky Slezu lesného , ktorý napomáha k uvoľnenému dýchaniu a posilňuje relaxačné účinky…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk