Lamelový rošt Beast Siberia T8

Lamelový rošt s vysokou nosnosťou až do 160 kg. Kvalitné vyhotovenie a prvotriedne materiály. Dlhodobo funkčný a spoľahlivý rošt do postele.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
93,00 €
77,50 € bez DPH
Nezabudnite si dokúpiť:
+24,30 €
Zákazníci si zakúpili aj:
+24,30 €
Merná jednotka: ks (ks)

Lamelový rošt Beast Siberia T8:

 • zloženie nosný rám: bukový   

 • zloženie lamely: brezové   

 • púzdra: gumené, Silikón/Kaučuk

 • výška rámu: 7 cm

 • počet lamiel: 28 ks

 • zóny: 3 zóny  

 • nosnosť: 160 Kg

 • popis: bez možnosti polohovania/nepolohovateľný rošt

 • záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu

 • rošt má certifikát FSC

Lamelový rošt  Beast Siberia T8

Lamelový rošt  s obrovskou nosnosťou až 160 Kg. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného bukového dreva. Lamely sú brezové až 12 mm hrubé. Sibírska Breza je jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu lamiel. Sibírske drsné klimatické podnebie dáva tomuto drevu jedinečné vlastnosti. Rošt disponuje nastavením tuhosti v stredovej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomeniu lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Obsahuje zónu T8 zdvojenie lamiel v najnamáhanejšej časti roštu.   

OCHRANA PRED HMYZOM: Bed-Bugs Protected 

Firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni.

HYGIENA: Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti.

LEPŠÍ SPÁNOK: Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

Certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 certifikát FSC ktorý je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikát garantuje, že drevo pochádza z legálnej ťažby a zo šetrne obhospodarovaných lesov. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. 

ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

Presné rozmery roštu:

Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele!!! Príklad: pre rozmer postele 200 x 90 cm sa objednaný rošt 200 x 90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196 x 89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!! Presný rozmer je atypický výrobok za príplatok. Výška poplatku je určená na základe požadovaných rozmerov. 

Tento rošt je súčasťou kolekcie Beast.

Potrebujete pomôcť s výberom? Obráťte sa na našu zákaznícku linku alebo si stiahnite náš E-book!

 

Rozmery 80 x 200 cm
Rozmery 90 x 200 cm
Rozmery 100 x 200 cm
Nosnosť 160 kg
Typ roštu lamelové rošty
Polohovanie nie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
200 x 80 200 x 80 cm 10 až 15 prac. dní 93,00 € s DPH
200 x 90 200 x 90 cm 10 až 15 prac. dní 93,00 € s DPH
200 x 100 200 x 100 cm 10 až 15 prac. dní 106,80 € s DPH

Súvisiace produkty

Lamelový Rošt SUPER R6

od 42,80 €

10 až 15 prac. dní

Cenovo dostupný model lamelového roštu s 3 prednastavenými zónami. Lamely sú osadené v pevných gumových puzdrách. Lamelový Rošt SUPER R6

Penový matrac Beast Lavender

+ ZADARMO Darček ku kúpe matraca Vankúš London AirFoam

od 626,10 €

10 až 15 prac. dní

Unikátny penový matrac Materasso Beast Lavender bol vyvinutý pre extrémnu výdrž a regeneráciu po pracovnom či športovom výkone. Matrac na ktorom spia vrcholoví športovci je…

Lamelový rošt Flex R6

od 84,96 €

10 až 15 prac. dní

Lamelový rošt s predpätými lamelami. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia…

do 48 hod.
Double T5 lamelový rošt | matracentrum.sk

Lamelový Rošt Double T5

od 53,80 €

Do 48. hod (1 ks)

Double T5: Rošy s nastaviteľnou tuhosťou! Patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie rošty!

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk