Doprava a platba

Možnosti prepravy matracov, roštov a doplnkov.

V rámci územia Slovenska doručujeme matrace, rošty a doplnky (vankúše, paplóny, náhradné diely) prepravnou spoločnosťou GLS alebo TopTrans. Prepravné spoločnosti doručujú tovar iba počas pracovných dní.

Tovar odosielame zabalený a označený štítkom s čiarovým kódom a označením tovaru, ktorý sa v balení nachádza. Pri tovare je v nalepenej transparentnej obálke priložený záručný list a prípadný darček k objednávke.

Tovar je pripravený na expedíciu zvyčajne do 5 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky/priajtia platby.* V prípade dlhšej dodacej lehoty Vás budeme o predpokladanom termíne expedície informovať telefonicky alebo e-mailom. V deň expedovania Vám odošleme mailom upozornenie o tom, že Vaša objednávka bola odoslaná. Dodanie kuriérom zvyčajne do 1 – 2 pracovných dní po odoslaní tovaru, kontaktovanie prepravnou spoločnosťou sms alebo telefonicky minimálne hodinu pred doručením.

 

Načo si pri preberaní dávať pozor?

Pri preberaní tovaru prosíme skontrolujte stav balíka. Odporúčame balík skontrolovať aj zo spodnej strany a akékoľvek poškodenie zapísať do preberacieho protokolu, pri závažnom poškodení tovar nepreberajte. Prípadné poškodenie je potrebné nahlásiť už pri preberaní tovaru, neskoršie reklamácie prepravy prepravcovia neuznávajú.

Odporúčame pri zistení poškodenia balíka poškodenie odfotografovať a bezodkladne nás kontaktovať na eshop@matracentrum.sk

V prípade, že poškodenie zásielky alebo jej obsahu zistíte až po prevzatí balíka, kontaktujte nás do 24 hod. na adresu eshop@matracentrum.sk s podrobným opisom poškodenia, odporúčame priložiť aj fotografie poškodenia.

 

Postele neodosielame prepravnou spoločnosťou. Čalúnené postele doručuje zásadne náš dodávateľ a výrobca Materasso Slovakia.

Ceny prepravy:

Máme v ponuke dve základné kategórie poštovného:

Kuriér - matrace, rošty: 9,99 € s DPH, pri objednávke nad 150 € zdarma!

Kuriér - doplnky (vankúše, paplóny…): 4,99 € s DPHpri objednávke nad 150 € zdarma!

Doprava zdara platí len pre objednávky v rámci SR. Bezplatná doprava sa nevzťahuje na postele. 

Preprava postelí - cena doručenia v rámci SR 50 € s DPH, cena montáže jednej postele 50 € s DPH. 

Preprava kresiel, taburetov, lavíc a nočných stolíkov - cena doručenia v rámci SR 30 € s DPH  pri objednaní do 3 ks doplnkového nábytku, 4 a viac ks 50 € s DPH (v prípadne objednania doplnkového nábytku spolu s posťeľou je súhrnná cena dopravy 50 € s DPH na doručenie v rámci SR na celý set posteľ + kreslá...).

V prípade potreby vynesenia postele na nadzemné poschodie sa dopláca.

Doplatky k montáži: najväčší diel postele od 1. nadzemného podlažia:

do rozmeru 200/140 cm + 10 € za poschodie

rozmer nad 200/140 cm + 15 € za poschodie

Ak je k dispozícii nákladný výťah cena za výnos sa vyráta individuálne. Cena za výnos je orientačná, na mieste sa môže meniť v závislosti od podmienok prístupu, (malý výťah, vyššie podlažie...).

Klient je povinný si zamerať priestor tak, aby bol zabezpečený dostatočný a bezproblémový prístup. V opačnom prípade bude dodanie a prípadná montáž uskutočnená v najbližšom umožnenom priestore v rámci interiéru.

V prípade opakovaného doručovania z dôvodu nezastihnutia zákazníka na vopred dohovorenej adrese a v dohovorenom čase, bude Doprava v sume 50 € účtovaná dvakrát.

Spôsoby platby:

1.) Online platba kartou cez platobnú bránu TrustPay (Online platba okamžite po objednaní)

2.) Prevodom na účet (číslo účtu a variabilný symbol Vám pošleme mailom)

3.) Na dobierku (poplatok za platbou dobierkou je 3,20 € s DPH)

4.) Na splátky – Quatro (po dokončení objednávky budete presmerovaní na rozhranie Quatro, kde požiadate o schválenie nákupu na splátky)

 

*dodacia doba 5 pracovných dní sa môže meniť v priebehu roka a podľa počtu objednávok. Približná dodacia doba je vždy uvedená pri príslušnom tovare resp. jeho konkrétnom variante.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk