matraCentrum Bratislava BORY MALL

matraCentrum BORY MALL Všetko pre dokonalý spánok!

ADRESA:

OC BORY MALL

Lamač 6780

841 03 Bratislava

2. nadzemné podlažie | predajňa č. 180

OTVARÁCIA DOBA: 

Pondelok – Piatok:

10:00 – 21:00
Sobota – Nedeľa:

9:00 – 21:00

KONTAKT: 

Telefón: +421 917 302 136 

E-mail: bory@matracentrum.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu našich kamenných predajní.

Predajňa matraCentrum ponúka široký výber vystavených čalúnených postelí a kresiel. MatraCentrum je certifikovaný predajca Materasso matracov a roštov. Okrem toho u nás nájdete praktické doplnky do domácnosti, dekorácie a kvalitnú posteľnú bielizeň.

Premeňte svoju spálňu na oázu pokoja s matraCentrum, expertom na spánok a odpočinok. Nachádzame sa v Bratislave, v obľúbenom obchodnom centre BORY MALL, kde na vás čaká exkluzívna ponuka čalúnených postelí, kresiel a kvalitných matracov značky Materasso, s ktorou sme hrdí byť certifikovaným predajcom.

U nás nájdete nielen komfortné matrace a rošty, ale aj široký sortiment praktických doplnkov do domácnosti, dekorácií, a kvalitnej posteľnej bielizne, ktoré dokonale doplnia každú spálňu. Všetky produkty sú pečlivo vyberané s ohľadom na kvalitu, štýl a funkčnosť, aby splnili aj tie najvyššie nároky na komfort a dizajn.

Pozývame vás objaviť našu širokú ponuku vystavených produktov na našom eshope alebo priamo v predajni. Pre viac informácií o našich produktoch, navštívte našu stránku Matrace Materasso alebo Rošty

matraCentrum je vaším spoľahlivým partnerom v hľadaní dokonalého pohodlia do každej spálne. Príďte nás navštíviť a nechajte sa inšpirovať svetom komfortu a štýlu, ktorý vám ponúkame.

 

 

 

 

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk