Lamelový Rošt KLASIK T5

Materasso Slovakia, s.r.o. | AKCIA | Kód: 80 x 200

Lamelový rošt s predpätými lamelami. Puzdrá sú pevné plastové, rošt s možnosťou nastavenia tuhosti v stredovej časti. Kvalitné vyhotovenie a prvotriedne materiály zabezpečujú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť výrobku.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
46,70 €
38,92 € bez DPH
Zákazníci si zakúpili aj:
+24,30 €
Merná jednotka: ks (ks)

Lamelový rošt Klasik t5

  • Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva.

  • Brezové predpäté lamely (17 ks) v pevných plastových puzdrách.

  • Rošt disponuje nastavením tuhosti v stredovej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. 

  • Zóny: 3 zóny  

  • Nosnosť: 110 Kg

  • Výška rámu: 5,5 cm

  • Záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu

  • Rošt má certifikát FSC

Lamelový rošt: mal by byť súčasťou každého moderného lôžka. Používa sa najmä pod penové matrace (okrem latexových) u ktorých nahrádza vlastnosti pružinového jadra matraca. Zvyšuje komfort lôžka jeho pružnosť, kopírovanie postavy, predlžuje životnosť matraca a zabezpečí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. Sofistikované a moderné lamelové rošty dokážu dokonale skopírovať postavu aj pri použití matraca s veľmi nízkou výškou. Zákazník si väčšinou dokáže prednastaviť a čiastočne upraviť aj tuhosť matraca úpravou tuhosti lamelového roštu.

OCHRANA PRED HMYZOM: Bed-Bugs Protected 

Firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni.

HYGIENA: Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti.

LEPŠÍ SPÁNOK: Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

Certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 certifikát FSC ktorý je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikát garantuje, že drevo pochádza z legálnej ťažby a zo šetrne obhospodarovaných lesov. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. 

ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

Presné rozmery roštu:

Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele!!! Príklad: pre rozmer postele 200 x 90 cm sa objednaný rošt 200 x 90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196 x 89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!! Presný rozmer je atypický výrobok za príplatok.

Materiál bukovo-brezový rám
Materiál brezové lamely
Puzdrá Plastové - pevné
Počet lamiel 17 ks
Nosnosť 110 kg
Výška rámu 5,5 cm
Typ roštu lamelové rošty
Výklop bez vyklápania
Polohovanie nie
Iné nastavenie tuhosti pomocou opaskou
Rozmery 80 x 200 cm
Rozmery 90 x 200 cm
Rozmery 100 x 200 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
80 x 200 200 x 80 cm 10 až 15 prac. dní 46,70 € s DPH
90 x 200 200 x 90 cm 10 až 15 prac. dní 46,70 € s DPH
100 x 200 200 x 100 cm 10 až 15 prac. dní 53,80 € s DPH

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk