Rošt masív partner LUX

Materasso Slovakia, s.r.o. | NOVINKY | Kód: 200 x 140

Výklopný rošt z masívnych bukových latiek. Rošt je možné polohovať v oblasti hlavy. Masívny rošt z bukového dreva s rámom z vrstveného (pre väčšiu pevnosť) bukového dreva a 4 piestami.

Dostupnosť
10 až 15 prac. dní
226,90 €
189,08 € bez DPH
Zákazníci si zakúpili aj:
+24,30 €
Merná jednotka: ks (ks)

Detail Masívneho roštu Partner Lux:

 • zloženie nosný rám: bukovo-brezový   

 • 2 + 2 pomocné piesty 

 • zloženie lamely: bukové

 • výška rámu: 7 cm

 • počet lamiel: 14 ks

 • nosnosť: 150 Kg

 • popis: nožný výklop, polohovanie hlavy

 • záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu

 • rošt má certifikát FSC

 • Slovneský výrobok

 • Len na postele so strednicou/podopretou strednou priečkou/.

Masívny rošt Materasso Martner Lux: Manuálne polohovateľný výklopný rošt z masívnych bukových latiek v oblasti hlavy. V oblasti nôh sa rošt otvára na plynové piesty. Tento rošt je predurčený do postelí s úložným priestorom. Mnohí zákazníci tento typ roštu ocenia aj v štandardnej posteli a to z dôvodu veľmi jednoduchého upratovania pod posteľou. Prístup do úložného priestoru pri nohách. Rošt má 4 piesty a posilnenú koštrukciu strednou latou!

 

OCHRANA PRED HMYZOM: Bed-Bugs Protected 

Firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni.

HYGIENA: Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti.

LEPŠÍ SPÁNOK: Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

Certifikáty:

FSC Certifikát je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikované spoločnosti tak môžu preukázať, že ich výrobky pochádzajú zo šetrne obhospodarovaných lesov a legálnej ťažby. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 Certifikát FSC 100 % čo dokladuje, že všetko drevo použité v jej výrobe a výrobky z neho vyrobené sú vyrábané v súlade s certifikáciou FSC.

ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

Presné rozmery roštu:

Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele!!! Príklad: pre rozmer postele 200 x 90 cm sa objednaný rošt 200 x 90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196 x 89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!! Masívny rošt s presným rozmerom je atypický výrobok a vzťahuje sa naň príplatok, ktorý je vypočítaný podľa požadovaných rozmerov. 

Potrebujete pomôcť s výberom? Neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku linku alebo navštívte naše predajne.
 

Rozmery 140 x 200 cm
Rozmery 160 x 200 cm
Rozmery 200 x 200 cm
Materiál bukové lamely
Výklop nožný výklop
Typ roštu masívne rošty

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
200 x 140 200 x 140 cm 10 až 15 prac. dní 226,90 € s DPH
200 x 160 200 x 160 cm 10 až 15 prac. dní 238,40 € s DPH
200 x 180 200 x 180 cm 10 až 15 prac. dní 254,90 € s DPH

Súvisiace produkty

Polohovateľný rošt masív mobil

od 271,80 €

10 až 15 prac. dní

Elektricky polohovateľný rošt z masívnych smrekových latiek. Masívny rošt zo smrekového dreva s rámom z vrstveného (väčšiu pevnosť) bukového dreva. Kvalitné vyhotovenie a…

Lamelový rošt Double NV

od 110,00 €

10 až 15 prac. dní

Lamelový rošt s prístupom do úložného priestoru od nôh. Manuálne polohovateľný lamelový rošt NV je predurčený do postelí s úložným priestorom. Kvalitné vyhotovenie a…

Veľmi tvrdý

Penový matrac Lavender Maxi

od 376,10 €

10 až 15 prac. dní

Penový matrac s vysokou nosnosťou a vlastnosťami, ktoré ho radia do kategórie Relax & Beauty. Tuhý matrac s vysokou nosnosťou až do 170 kg.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk