Materiály

Vysokokvalitné, prírodné, relaxačné, zdravotne nezávadné… - len hŕstka prívlastkov, ktorými sa pýšia materiály použité v našich produktoch.

U nášho exkluzívneho dodávateľa a výrobcu MATERASSO si potrpia na kvalitu a precíznosť, a to sa odráža aj pri výbere používaných materiálov. Veď aj preto je Materasso držiteľom mnohých ocenení za kvalitu a jedinečnosť výrobkov. Dbajú na kvalitu pri každom jednom produkte a požiadavky zákazníkov dokážu splniť do najmenších detailov.

Sú to práve kvalitné a inovatívne materiály, ktoré vo výrobných priestoroch tejto slovenskej spoločnosti dennodenne premieňajú na matrace, rošty, postele, kreslá nočné stolíky, doplnky…

V našich produktoch nájdete materiály, ktoré snúbia blahodárne a relaxačné účinky mnohých prírodných látok s najmodernejšími inováciami a trendmi v oblasti technológií. Moderné spôsoby výroby pien, zdravotne nezávadné švajčiarske lepidlo bez zápachu, peny v ktorých je ropa nahradená ricínovým olejom svedčia o tom, že v Materasse si potrpia nielen na kvalitu ale aj na dopad výrobných procesov na životné prostredie. Materiály ako aj výrobné procesy sú ekologické. 

PENY / PRUŽINY POŤAHY / 

FYZIOSYSTÉM / EKOLOGICKÉ LEPENIE

 

 

 

 

 

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk