Matrac Baby Natur

Rolovaný

Luxusný detský matrac z prírodnej peny Biogreen so špeciálnym profilom.Tento matrac je vyrezaný z mono bloku z peny Biogreen. Hornú vrstvu jadra tvorí veľmi vzdušná pena POLARGEL. Pena Biogreen má podiel prírodného ricínového oleja. Pranie na 60 ˚C.

Dostupnosť
Expedícia do 5 pracovných dní
122,00 €
101,67 € bez DPH

Detail matraca Baby Natur :

  • Jadro matraca: pena Biogreen,  pena Polargel
  • Výška matraca: 11 cm
  • Poťah: LYOCELL
  • Doporučenie:jednoducho výborný matrac s prateľným poťahom, spokojnosť zaručená
  • Vhodný podklad matraca: Lamelový rošt, pevný rošt
  • Záruka:  5 rokov

Matrac Baby Natur :V tomto matraci Vám prinášame kus prírody do Vašich domovov.Luxusný detský matrac z prírodnej peny Biogreen so špeciálnym profilom.Tento matrac je vyrezaný z mono bloku z peny Biogreen. Hornú vrstvu jadra tvorí veľmi vzdušná pena POLARGEL. Pena Biogreen má podiel prírodného ricínového oleja. Pranie na 60 ˚C.

Pena BIOGREN: Na pene sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj časť prírody do našich spálni. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom – ricínovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo zeme a slnka, ktorá sa potom prostredníctvom oleja dostáva aj do našich matracov. Pena BIOGREEN je napustená výťažkom z ALOEVERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca. Tieto výťažky totiž likvidujú roztoče a baktérie. Zároveň dodávajú matracu charakteristickú arómu, ktorá v priebehu krátkej doby vyprchá. Pena BIOGREEN, používaná firmou MATERASSO je jediný originál na trhu s garantovaným zložením peny s použitím prírodnej zložky vo forme ricínového oleja a mikrokapsulami ALOE VERA. Táto pena sa vyznačuje špecifickou mramorovou štruktúrou. Len v prípade peny BIOGREEN máte istotu dlhej životnosti, tvarovej stálosti, vysokej elasticity, následne tak kvalitného spánku. To všetko pri zaťažiteľnosti až do 170 kg a záruke 5 rokov na nepreležanie jadra matraca. Pena BIOGREEN je v ponuke našej spoločnosti už niekoľko rokov a jej kvalita je teda náležite overená. Materiály s nápadne podobným pomenovaním sú iba pokusom využiť dobré meno tohto materiálu a ich kvalita je v mnohých prípadoch veľmi sporná. Firma MATERASSO je výhradným dovozcom peny BIOGREEN na Slovensko aj do Českej republiky.

Matracový poťah LYOCELL: LYOCELL, VISKOZA GOLD - materiály, ktorých vlastnosti ich predurčujú na výrobu matracov. Vysokokvalitné vlákno robí látky zamatovo hebké, dobre držia tvar a pôsobia luxusne. LYOCELL je 100% prírodný produkt, ktorého základom je drevná celulóza. Látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša, čím zabezpečuje vysokú hygienu matraca. Materiál je prirodzene antibakteriálny. Látka je prešitá s vysokou vrstvou dutého PES vlákna, ktorá umocňuje celkový luxusný vzhľad matraca.Pranie na 60°C.

 

 

Tuhosť matraca T3
Tuhosť matraca T4
Rozmery matraca 60x120cm
Rozmery matraca 70x120cm
Rozmery matraca 60x140cm
Rozmery matraca 70x140cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
157-2135 60x120cm Expedícia do 5 pracovných dní 113,70 € s DPH
157-2136 70x120cm Expedícia do 5 pracovných dní 113,70 € s DPH
157-2137 60x140cm Expedícia do 5 pracovných dní 122,00 € s DPH
157-2138 70x140cm Expedícia do 5 pracovných dní 122,00 € s DPH