Penový matrac Swiss Adaptive

Toto je jeden z tvrdších matracov s použitím švajčiarskej Peny EvoPore HRC. Kokosové vlákno matrac vystuží a výborne odvetrá. Tento matrac je veľmi obľúbený medzi zákazníkmi, ktorí preferujú tvrdšie lôžko. 7 ročná záruka sama o sebe dokazuje kvalitu prevedenia a materiálov použitých v jadre matraca Sviss Adaptive.

Predaj skončil

Čím je matrac Swiss adaptive výnimočný?

  • Zónované jadro matraca z peny ELIOCELL, horná a dolná vrstva z švajšiarskej peny EvoPore HRC a prírodné kokosové vlákno z vrchnej a spodnej strany

  • Nosnosť matraca: do 150 kg

  • Tuhosť matraca: XXXXO (T4)

  • Výška matraca: 24 cm

  • Poťah: EUCALISS, 60 °C

  • Doporučenie: pre ľudí, ktorí obľubujú tvrdšie matrace

  • Vhodný podklad matraca: Lamelový rošt

  • Záruka: 7 rokov 

V tomto matraci Vám ponúkame kombináciu pien ELIOCELL a Švajčiarskej peny EvoPore HRC. Dobrý spánok je výsledkom intenzívneho výskumu. 

 

Švajčiarska kvalita a ekologická výroba:

  EvoPoreHRC = švajčiarska inovácia, míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov pre výrobu matracov. HRC-High Resilience Climate - je vysoko elastická pena s revolučnou stálosťou všetkých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť...) ,,Nová dimenzia pre najvyššiu úroveň komfortu spánku".Vlhkosť a teplota, produkované ľudským telom, narušujú vlastnosti štandardných pien. Majú negatívny vplyv na klímu v matraci a v dôsledku pôsobenia vlhkostí, tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutiu peny. Toto má kritický dopad na funkčnosť matraca. Pružnosť a tým aj schopnosť správneho kopírovania sa u štandardných materiálov výrazne znižuje, čo spôsobuje pocit nepohodlia. Výsledkom je nižiša opora chrbtice a celého tela, čím sa spomaľuje uvoľňovanie svalového napätia. Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC pene sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami a zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek odoláva vplyvu vlhkostí, tepla a vysokého tlaku. EvoPoreHRC - zdroj energie pre aktívny život.

Ochrana životného prostredia: prvým krokom je redukcia emisii CO2 pri výrobe. Ak sa majú štandardné HR-peny aspoň priblížiť vlastnostiam EvoPoreHRC, spotrebujú podstatne viac surovín. Intenzívnym výskumom sa podarilo dosiahnuť vyšší výkon materiálu pri nižšej spotrebe neobnoviteľných zdrojov, čím sa znížila záťaž životného prostredia.

„Testovaná kvalita pre najvyšší štandard." Kvalita nie je náhoda, je to výsledok striktne definovaných požiadaviek a vysokých štandardov, ktorých plnenie je zaručené pomocou intenzívnych a kontinuálnych kontrol.  

Matracový poťah s výťažkom z Ekalyptu:

Matracový poťah EUCALYSS je napustený 100% prírodným výťažkom z Eukalyptus Citriodora vyniká schopnosťou odpudzovať dotieravý hmyz, predovšetkým komáre. Testy v renomovaných laboratóriách Anglet vo Francúzsku jednoznačne dokazujú jej účinnosť. Matrace v tejto látke vytvoria vo vašej spálni bezletovú zónu.

Predĺžte životnosť matraca správnym podkladom:

Výberom správneho roštu dokážete pozitívne vlastnosti svojho matrace ešte znásobiť a zároveň predĺžite jeho živnosť. Odporúčame lamelové rošty s výkyvnými gumenými puzdrami, počet lamiel aspoň 28 ks. Prehľad roštov nájdete tu!

Ekologické lepenie:

Zdravé spanie je pre nás priorita. Preto pri výrobe matracov dôkladne zvažujeme každý detail s dopadom na naše zdravie. Firma Materasso pracuje s revolučným, patentom chráneným, prírodným švajčiarskym lepidlom SIMALFA. Toto lepidlo je úplne ekologické a spĺňa aj tie najprísnejšie normy zdravotnej nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované nemeckým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrdzujúci, že tento produkt neobsahuje žiadne škodlivé substancie. Je dokonca vhodné aj pre výroby určené pre batoľatá. Je to jeden z ďalších dôkazov, že ekológia výroby, kvalita a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je pre nás absolútnou prioritou. 

Polohovanie nie
Vek partnerské matrace
Fyziosystém 7 zón tuhosti
Tuhosť matraca tvrdý
Nosnosť 150 kg
Výška matraca 24 cm
Poťah EUCALYSS
Prateľnosť poťahu 60 °C
Materiál EvoPore HRC pena
Materiál Eliocell pena
Kategória prírodné matrace
Kategória Matrace Swiss
Problémy alergie
Problémy bolesti krížov
Problémy potenie
Rozmery 80 x 195 cm
Rozmery 85 x 195 cm
Rozmery 70 x 200 cm
Rozmery 80 x 200 cm
Rozmery 85 x 200 cm
Rozmery 90 x 200 cm
Rozmery 90 x 210 cm
Rozmery 90 x 220 cm
Rozmery 100 x 200 cm
Rozmery 120 x 200 cm
Rozmery 140 x 200 cm
Rozmery 160 x 200 cm
Rozmery 180 x 200 cm
Rozmery 200 x 200 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Matracový chránič Clinic

+ ZADARMO Prírodný loj v tvare srdca ♡ pri objednávke nad 50,00 €

od 54,80 €

5 prac. dní

Matracový chránič Clinic je hygienická podložka vyrobená z nepremokavej textílie, chráni matrac pred znečistením tekutinami.

Obojstranný

Penový matrac Thermo Silver

+ ZADARMO Prírodný loj v tvare srdca ♡ pri objednávke nad 50,00 €

od 1 114,50 €

10 prac. dní

V tomto výnimočnom matraci sú zakomponované zatiaľ najpokrokovejšie materiály, aké súčasná doba ponúka. Vysoká vrstva termoregulačnej peny ustráži Vaše lôžka tak, aby sa…

Taštičkový matrac Diplomat

+ ZADARMO Prírodný loj v tvare srdca ♡ pri objednávke nad 50,00 €

od 672,60 €

5 prac. dní

Luxusný taštičkový matrac, ktorý Vám poskytne jedinečný komfort a vlastnosti najmodernejších materiálov. Jadro matraca s taštičkovou pružinkou systém 1000, dokonale skopíruje…

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk