Filtre
AKCIA
+ vankúš zdarma 0
akciové matrace 0
Tuhosť matraca
Nosnosť
130 kg 0
150 kg 0
170 kg 0
nad 150 kg 0
Výška matraca
21 cm 0
22 cm 0
27 cm 0
28 cm 0
31 cm 0
nad 25 cm 0
Fyziosystém
Polohovanie
nie 0
Cena od - do
Dostupnosť
Skladom
Relax & Beauty Obojstranný

Penový matrac Neroli

od 497,50 €

10 prac. dní

Penový matrac Neroli radíme medzi Luxusné matrace z kategórie Relax & Beauty. Jadro matraca tvorí kombinácia sofistikovaných pien. Výhodami sú vysoká nosnosť a komfort. Pocit…

Relax & Beauty Obojstranný

Penový matrac Lavender Duo

od 382,20 €

10 prac. dní

Výnimočný model matraca s vysokou nosnosťou a vlastnosťami, ktoré ho radia do kategórie Relax & Beauty. Obojstranný penový matrac má pevné jadro a 7 zón tuhosti.


1 – 2 / 2

Matrace Materasso Relax & Beauty: Najmodernejšie technológie nám umožnili vytvoriť kategóriu matracov Relax & Beauty. V tejto kategórii sú zaradené taštičkové aj penové matrace s výnimočný vlastnosťami.  Táto špeciálne kolekcia obsahuje tvrdé, ale j mäkké matrace, takže  Relax & Beauty koncept je dostupný pre každého bez ohľadu na nároky na tuhosť matraca. Okrem pohodlného spánku vám prinesú aj dokonalý relax a starostlivosť o vaše telo. Dobrý ortopedický matrac Vám poskytne dokonalý nerušený spánok, matrac z kategórie Relax & Beauty sa navyše postará o vaše telo a uvoľní myseľ. Prostredníctvom aróma-terapie, impregnácie matracov prírodnými vonnými olejmi, minerálny, extraktmi z morských rias, vám prinášame procedúry s obsahom vitamínov, aminokyselin, ktoré blahodárne pôsobia na ľudskú pokožku, zvyšujú imunitu a upokojujú myseľ. Konečne si môžete dopriať "svoje malé súkromné wellnes" každý večer a priamo počas spánku na vašom matraci. Záleží len na vás aké procedúry si zvolíte prostredníctvom výberu matraca s jedinečnými Relax & Beauty vlastnosťami.

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk