O nás

Hlavnou filozofiou firmy Matracentrum je prinášať zdravý a komfortný spánok do Vašich domovov. Tento cieľ plníme pomocou špecializovaných matracových štúdií, kde Vám ochotne poradíme a vyberieme pre Vás ten najlepší matrac. Všetky naše výrobky pochádzajú z domácej produkcie a dávajú prácu ľuďom u nás na Slovensku. Našim výhradným dodávaťeľom je firma Materasso Slovakia ktorú vnimame ako lídra a udávača trendov vo výrobe matracov na našom trhu. V spolupráci s firmou Materasso Slovakia, s.r.o. Vám prinášame tie najmodernejšie materiály a sofistikovaný design výrobkov. V našom sortimente Vám ponúkame aj špeciálne kolekcie matracov, do ktorých sa počas návrhu a výroby modelov pretavili dlhoročné skúsenosti, tak aby odpočinok na nich bol ešte príjemnejší a komfortnejší. Ako prvý sme v roku 2013 ziskali od firmy Materasso novo zavedený certifikát "Certifikovaný predajca", čo dokazuje naše úsilie ponúknuť zákazníkom ten najlepší servis a poradenstvo. Odmenou pre nás je množstvo spokojných zákazníkov.       

Spoločnosť Materasso Slovakia s.r.o. pôsobí v matracovom priemysle viac ako 20 rokov a v súčastnosti sa radí k najinovatívnejším európskym výrobcom. Dlhoročné skúsenosti, spojenie moderných technológií s ručnou výrobou a používanie prírodných materiálov len tej najvyššej kvality, firme Materasso umožnilo stať sa lídrom určujúcim nové trendy v zdravom spaní. Zárukou dokonalého spánku sú kolekcie výrobkov, vytvorené z rady boxpringových postelí a matracov.
 

Človek trávi spánkom zhruba tretinu svojho života a jeho kvalita výrazne ovplyvňuje obnovu našich psychických a fyzických síl. Preto naša spoločnosť v spolupráci s firmou Materasso Slovakia venuje všetko svoje úsilie do vytvárania dokonale vyvážených matracov a postelí, pri ktorých konštruovaní sú spájané len tie najkvalitnejšie materiály a dizajn s maximálnym prepracovaním každého detailu. Ak si chcete dopriať prvotriedny spánok, vložte svoju dôveru do kvality značky Materasso Slovakia a my vám pomôžeme si správne vybrať, odborne poradiť. Kvalitný spávok a svieže rána je to čo Vám ponúkame.....

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk