Lamelový rošt TRIPLE mobil T12

Toto je dokonalejší model motorového roštu, má prepracovanejšie nosné časti, púzdra a systém kopírovania. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou. Triple mobil T12 je 3 zónový lamelový rošt s prednastavenou tuhosťou zón.

Dostupnosť
Expedícia do 5 pracovných dní
436,00 €
363,33 € bez DPH

Detail lamelového roštu:

  • zloženie nosný rám: bukový obalený karbónovou fóliou
  • zloženie lamely: sibírska breza obalená karbónovou fóliou
  • púzdra: výkyvné gumenné zdvojené
  • výška roštu: 8,5cm
  • počet lamiel: 42ks
  • nosnosť: 120kg
  • popis: elektricky polohovateľný 2H-2N-T5
  • záruka: 10rokov na drevené nosné časti rámu roštu
  • rošt ma certifikát FSC

Lamelový rošt Triple mobil T12: Elektricky polohovteľný rošt s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z vrstveného (väčšia pevnosť) bukového dreva.Lamely sú z sibírskej brezy. Rošt má v strednej časti použité zosilnené lamely aj púzdra. Tie sú nielen výkyvné, ale aj zvýšené takže s matracom oveľa lepšie spolupracujú.Stredový stabilizačný popruh zabráni prelomenie lamely pri extrémnom bodovom zaťažení.Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca.Možnosť doobjednať bezkáblové ovládanie za príplatok a synchronizačného káblu, ktorý vám umožní polohovanie celej postele aj partnerovho matraca súbežne a naraz cez jeden ovládač. 

Lamelový rošt: mal by byť súčasťou každého moderného lôžka. Používa sa najmä pod penové matrace, u ktorých nahrádza vlastnosti pružinového jadra matraca. Zvyšuje komfort lôžka jeho pružnosť, kopírovanie postavy, predlžuje životnosť matraca a zabezpečí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. Sofistikované a moderné lamelové rošty dokážu dokonale skopírovať postavu aj pri použití matraca s veľmi nízkou výškou. Zákazník si väčšinou dokáže prednastaviť a čiastočne upraviť aj tuhosť matraca úpravou tuhosti lamelového roštu.

Bed Bugs Protected: firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom. LEVANDUĽA- Vďaka čerstvej, sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rimanov. Jej názov je odvodený od latinského slova levare. HYGIENA- Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka. NESPAVOSŤ- Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí ukľudňujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

Certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 certifikát FSC ktorý je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikované spoločnosti tak môžu preukázať, že ich výrobky pochádzajú zo šetrne obhospodárovaných lesov. Taktiež tento certifikát garantuje, že drevo pochádza z legálnej ťažby. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% čo dokladuje, že všetko drevo použité v jej výrobe a výrobky z neho vyrobené sú vyrábané s súlade s certifikáciou FSC.       

 

ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

Presné rozmery roštu: Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele !!! Príklad: pre rozmer postele 200x90 cm sa objednaný rošt 200x90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196x89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!!  

Rozmery matraca 200x100cm
Rozmery matraca 200x90cm
Rozmery matraca 200x80cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnosť Cena
145-2044 200x80cm Expedícia do 5 pracovných dní 436,00 € s DPH
145-2043 200x90cm Expedícia do 5 pracovných dní 436,00 € s DPH
145-2042 200x100cm Expedícia do 5 pracovných dní 501,50 € s DPH

Súvisiace produkty

Lamelový rošt Flex R6

74,00 €

Expedícia do 5 pracovných dní

Lamelový rošt s predpätými lamelami. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá…

Lamelový rošt EVO mobil

501,50 €

Expedícia do 5 pracovných dní

Elektricky polohovateľný lamelový rošt s najvyššou nostnosťou až do 130Kg. U modelu EVO mobil…

Lamelový rošt Triple expert T12

146,40 €

Expedícia do 5 pracovných dní

Exkluzívny pevný lamelový rošt s väčším počtom lamiel pre dokonalé kopírovanie matraca. Tento…

Lamelový rošt TRIPLE mobil T12

436,00 €

Expedícia do 5 pracovných dní

Toto je dokonalejší model motorového roštu, má prepracovanejšie nosné časti, púzdra a systém…

bezpecnynakup.sk