Luxusné posteľné obliečky Matějovský

Čo si vybrať do postele aby naše rána boli krajšie alebo večery príjemnejšie?

 

postelne obliecky MatejovskyAk ste zodpovedali na otázku, že to má byť kvalitný matrac a vankúš samozrejme, ale veľa robia aj príjemné a kvalitné obliečky. Základom je kvalitný materiál, ktorý vydrží veľa praní je príjemný na dotyk a máte pocit ako by ste ležali na obláčiku.

Na našich predajniach presne také nájdete. Sú to obliečky Matějovský. Matějovský – povlečení je stabilná česká spoločnosť s tradíciou, ktorá ponúka bohatý sortiment, širokú škálu vzorov, farieb aj materiálov.

 

Tento český výrobca má vynikajúce referencie od spokojných zákazníkov. Obliečky máme rôzneho druhu ako bavlnené, saténové, krepové, flanelové či bambusové. V našej ponuke obliečok Matějovský nechýbajú rôzne farby a motívy. 

Nezadržateľne sa nám blíži jar čo tak siahnuť po kvetinových obliečkach? Zaručene nám vylepšia náladu už len pri pohľade na ne. Tu je pár tipov aby posteľ vyzerala sviežo a jarne.

postelne obliecky Matejovsky

postelne obliecky MatejovskyPosteľné obliečky Matějovský sú nielen praktické ale sú aj krásnou dekoráciou. Skrášľujú a zútulňujú naše bývanie. Spálňa je predsa intímnym miestom, kde trávime pokojné chvíle. Okrem kvalitného matraca pre zdravý spánok sú dôležité aj vzhľad a dekorácie. Úplnú dokonalosť spálne a postele doladia obliečky Matějovský. 

 

Verte nám, keď ich vyskúšate zistíte, že rána nikdy neboli krajšie.

Preto neváhajte a zbehnite sa pozrieť na naše predajne. Naši skúsení predajcovia Vám ochotne poradia s výberom. 

 

 

Veríme, že bez týchto obliečok neodídete.

Matějovský obliečky sú dostupnné iba na našich kamenných predajniach. Objednať si ich môžete osobne na ktorejkoľvek predajni, alebo využite možnosť naše predajne kontaktovať mailom či telefonicky. 

postelne obliecky Matejovskypostelne obliecky Matejovsky

 

PREČO NAKÚPIŤ U NÁS?


Najrýchlejšie dodanie

Najrýchlejšie dodanie
48h + ZDARMA

Platba kartou

Platba Kartou

Certifikované produkty

Certifikované produkty

Matrace skladom

Matrace Skladom

Darček zdarma

Darček ZDARMA

Výroba na mieru do 10 dní

Výroba na mieru do 10 dní

bezpecnynakup.sk